Samostatná/ý účetní

Jste zkušená/ý účetní se znalostmi zákona DPH, samostatně pracující a hledáte změnu, odborný růst a zajímavou práci v prosperující české společnosti s 25ti letou zkušeností na trhu? Do našeho finančního týmu hledáme novou kolegyni/kolegu, která/ý bude samostatně zodpovídat za zpracování agendy faktur přijatých včetně saldokonta v prostředí SW ABRA FlexiBee.

 Pracovní náplň:

  • zpracování přijatých faktur

Jak si Vás představujeme:

  • SŠ vzdělání/výhodou v oblasti účetnictví
  • znalost zákona o DPH
  • dobrá znalost MS Office s důrazem na Excel
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • pečlivost, zodpovědnost, důslednost
  • ochota učit se nové věci

 Výhodou:

  • znalost účetního programu ABRA FlexiBee
  • znalost AJ

Nabízíme:

  • práci na HPP, pružná pracovní doba, možnost pracovat i z domu
  • dobré platové podmínky
  • velmi přátelský kolektiv a příjemná atmosféra rodinné české firmy
  • moderní prostory a možnost parkování přímo před budovou
  • firemní benefity: 25 dní dovolené, stravenky, kafeterie na pracovišti, firemní výuka AJ, vstupenky na kulturní akce

Pokud Vás náš inzerát zaujal, dejte nám o sobě vědět formou strukturovaného životopisu na e-mail: